משלוחים חינם, עפ"י תנאי האתר.
 עד - 3 תשלומים.
 משלוח מהיר ב-2 ימי עסקים!
 אפשרות להחזרת המוצר או להחלפתו.
 מחסן תצוגה לרכישה\איסוף במקום .
 מערכת אמינה ומאובטחת SSL .
 שירות כרטיסי ברכה ועטיפת מתנה, חינם.
 כל המוצרים במלאי ללא עיכובים.
 שירות אדיב ומקצועי.
 מבחר מוצרים ענק !
מעקב משלוחים

חנויות צעצועים

אהבתי עקוב אחרינו שלח לחבר


פורסם: 31/12/2010 מאת: צוות האתר

חנויות צעצועים הם לא רק עוד חנות אשר מוצריה עונים על צורך בסיסי זה או אחר של הקונים שלה. מדובר בחנויות שהן עולם ומלואו. כאשר אנו חושבים על חנויות צעצועים, הקונוטציה הראשונה שעולה לנו בראש הינה של אושר – לא משנה אם אנחנו בני 8 חודשים או בני 80 שנה. הסיבה לכך טמונה כמובן במוצרים המופלאים שניתן למצוא כאשר הולכים לביקור בחנות צעצועים. בין הדובים והכלבלבים החמודים ניתן תמיד למצוא שלל מתנות לילדים, משחקי חברה אהובים, פאזלים לילדים, משחקי קלפים ומשחקי מחשבה. הצבעוניות והמגוון הקיימים בחנויות צעצועים כיום הם פשוט מדהימים.

אם בעבר הייתה חנות צעצועים אחת בשכונה, הרי שהיום יש אין ספור חנויות ורשתות אשר פזורות ברחבי הארץ והעולם ומציעות לקונים שלהן כל טוב.

כמו כן, עם השנים התפתחו חנויות צעצועים גדולות כך שכבר לא מקובל בחנות שקהל היעד שלה הוא ילדים בלבד אלא גם מבוגרים. כך קורה שחנות צעצועים יכולה להיות גם בית קפה וגם מקום בילוי משפחתי. הדבר בעיקר נכון כאשר מדובר בחנויות הגדולות והמוכרות בעולם.

 
חנויות צעצועים בעולם

חנות הצעצועים הגדולה בעולם ממוקמת במנהטן ניו יורק ונקראת שוורץ. מדובר בחנות צעצועים שבה   אוסף של בובות עתיקות, אולמות של ברבי, פוקימונים, הדמיות של מלחמת העולמות והארי פוטר ועוד ועוד. לחנות מעלית שקופה ואטרקטיבית והיא משרה על הנכנסים בשעריה אווירה של ילדות קסומה. כאשר מדברים על חנויות צעצועים בעלות שם עולמי, חייבים להזכיר גם את המקבילה האירופאית לשוורץ – המליס שבלונדון. זהו גן עדן של צעצועים ואיש לא יוצא בידיים ריקות אם כי לא מדובר רק בקנייה אלא בחוויה לכל המשפחה. החנות מכילה שש קומות שכל אחת מהן היא חוויה בפני עצמה.

יש הטוענים שאם לא מצאתם צעצוע כלשהו בהמליס אז כנראה שהוא כלל לא קיים.

בנוסף לחנויות המרהיבות הללו, ברחבי העולם פזורות חנויות של המותג דיסני ושל המותג וורנר ברדרז. שני המותגים הללו הם גם האולפנים הגדולים בעולם להפקת סרטים מצוירים והם דואגים שלכל דמות אהובה שלהם תהיה תעשייה שלמה מסביבה. החנויות הגדולות ביותר ממוקמות כמובן לידי פארקים של שעשועים או במרכזים הגדולים בעולם. החנויות הללו הן כמובן לא חנויות צעצועים רגילות אלא חוויה יוצאת דופן שלא כדאי לפספס לא רק לילדים אלא גם למבוגרים. הן תמיד משלבות בהן דמויות ומשחקים מהעבר ומההווה אשר יכולות להתאים לכל גיל ולכל אדם. בין אם חשקה נפשכם לקנות לילדכם צעצוע שהיה לכם בילדות ובין אם רציתם למצוא לו את הצעצוע המתקדם בעולם, בכל חנות צעצועים ממותגת בסדר גודל כזה - תוכלו להגשים את הפנטזיה שלכם.

 

חשוב לציין כי לא רק המיתוג של חנויות צעצועים הוא שחשוב אלא כמובן גם המוצרים בה. כיום כל חנות צעצועים מחזיקה בשלל מוצרים מובילים אשר ממותגים כראוי אף הם.

חברות הענק – דיסני, וורנר ברדרז, דרימוורקס וחנויות אחרות -  כולם מוציאים לצד כל סרט מוצרים משלימים שכוללים משחקים ובובות. תופעה זאת אינה חדשה אולם הצטרפו אליה בעשורים האחרונים גם תוכניות הטלוויזיה לילדים. כך ניתן בכל מדינה למצוא את בוב ספוג, הדמות האהובה של ניקולודיאון, לצד דמויות לוקליות יותר כגון דורה. אולם לא רק המותגים של המוצר הם שחשובים – לעיתים המוצר עצמו הוא מותג. כך, פעמים רבות קונסולות מחשב חדישות אשר ניתן למצוא היום בשלל חנויות צעצועים, הן מותג בשל עצמן. כיום בכל חנות צעצועים ניתן למצוא זה לצד זה את המוצרים הממותגים ואת המחשקים שהם מותג.

 
קראו על חנויות צעצועים נוספות בארץ:

בוטן חנות צעצועים

סודות חנות צעצועים

דובי חנות צעצועים


 
אהבתי עקוב אחרינו שלח לחבר

תגובות למאמר  ( תגובות) 

חנות צעצועים לילדים | בחירת מתנות | מתנות לילדים | מתנות ליולדת | חדרי תינוקות | צעצועי עץ | חברה לבניית אתרים