משלוחים חינם, עפ"י תנאי האתר.
 עד - 3 תשלומים.
 משלוח מהיר ב-2 ימי עסקים!
 אפשרות להחזרת המוצר או להחלפתו.
 מחסן תצוגה לרכישה\איסוף במקום .
 מערכת אמינה ומאובטחת SSL .
 שירות כרטיסי ברכה ועטיפת מתנה, חינם.
 כל המוצרים במלאי ללא עיכובים.
 שירות אדיב ומקצועי.
 מבחר מוצרים ענק !
מעקב משלוחים

אפשרויות עיצוב לחדרי תינוקות

אהבתי עקוב אחרינו שלח לחבר


פורסם: 19/7/2016

תינוק חדש מביא איתו שינויים דרסטיים בחיי ההורים הטריים, אך גם הזדמנויות לחדש ולרענן. חדרי תינוקות יכולים להיות כר נרחב לביטוי היצירתיות של ההורים, בצורה שתאפשר להם גם להביע את אהבתם ודאגתם לתינוק. בין אם מדובר בילד ראשון ובין אם כבר יש ילדים גדולים יותר, מצריך הרך הנולד לתכנן מחדש את הבית, לפנות לו מקום ולעצב אותו בצורה שתתאים לצרכים המיוחדים של תינוקות.

אחד העקרונות החשובים ביותר בעיצוב חדרי תינוקות הוא סידור נכון של הרהיטים והחפצים. בשונה מילדים גדולים, תינוקות דורשים טיפול רצוף שכולל החלפת חיתולים, הנקה, הרדמה, הלבשה ועוד ועוד. פעולות אלו לוקחות זמן רב, אך כאשר החדר לא מאורגן נכון הן יכולות לקחת אף יותר זמן. חשוב למקם את שידת ההחתלה ואת עריסת התינוק באופן שיהיה נוח להגיע אליהן גם כאשר התינוק ישן ולא רוצים להעירו. אם יש ארון בגדים בחדר, חשוב להשאיר מספיק מקום כך שיהיה אפשר לפתוח את הדלתות שלו בנוחות גם עם תינוק על הידיים.

בחירת הריהוט עבור חדרי תינוקות צריכה לקחת בחשבון שיקולים שונים כגון מחיר ופונקציונאליות, אך חשוב מאוד שלא להזניח את הפן העיצובי. לחומרים מהם עשויים הרהיטים יש חשיבות רבה, ויש הבדל גדול בין חדרי תינוקות המעוצבים על טהרת העץ המלא בגוונים חומים, לבין חדרים צבעוניים בהם משולבים חומרים כמו פלסטיק. לחומרים ולצבעים בהם נעשה שימוש יש אפקט גדול על האווירה הנוצרת בחדר, וכל זוג הורים צריך להתאים את האווירה הרצויה לתינוק הספציפי שלהם. לדוגמא, תינוק בעל מזג סוער כדאי להרדים בחדר שבו הרהיטים הם חלקים ובהירים, ואינם מספקים גירויים מיותרים ומפריעים.

השפעת הצבעים על התינוק רלוונטית גם לצביעת חדרי תינוקות. באופן כללי אפשר לבחור בין צבעים רכים ופסטליים, לבין צבעוניות עזה וססגונית, כאשר בדומה לריהוט גם כאן חשוב להתאים את האווירה לתינוק. לסיום חשוב לציין כי למרות שמקובל לצבוע חדרי ילדים בתכלת וחדרי בנות בוורוד, הרי שכיום ניתן כבר לחרוג מן המסורת הזו ולהפוך בין הצבעים, או לשלב את שניהם בחדר.

גם בחדרי ילדים הנושא דומה, כאשר אנחנו מחפשים פיתרונות עיצוב עבור חדרי ילדים חשוב לדעת שישנם אלמנטים ספציפיים שנוכל לעצב ונוכל לקרוא עבורם טיפים, הן לגבי הגוונים הנכונים, אפשרויות העיצוב השונות שיכולות לבוא בצורת טפטים או צבעים שונים לקירות לדוגמא, ומוצרים שונים לחדר.

אהבתי עקוב אחרינו שלח לחבר

תגובות למאמר  ( תגובות) 

חנות צעצועים לילדים | בחירת מתנות | מתנות לילדים | מתנות ליולדת | חדרי תינוקות | צעצועי עץ | חברה לבניית אתרים