משלוחים חינם, עפ"י תנאי האתר.
 עד - 3 תשלומים.
 משלוח מהיר ב-2 ימי עסקים!
 אפשרות להחזרת המוצר או להחלפתו.
 מחסן תצוגה לרכישה\איסוף במקום .
 מערכת אמינה ומאובטחת SSL .
 שירות כרטיסי ברכה ועטיפת מתנה, חינם.
 כל המוצרים במלאי ללא עיכובים.
 שירות אדיב ומקצועי.
 מבחר מוצרים ענק !
מעקב משלוחים

הפיראט האדום

אהבתי עקוב אחרינו שלח לחבר

חנות צעצועים הפיראט האדום


פורסם: 25/1/2011 מאת: צוות האתר

מי לא אוהב צעצועים? אין ילד שלא שמח ומאושר לקבל צעצוע או משחק חדש. עבור ההורים חנות צעצועים מהנה לא פחות מאשר לילדים, ברגע שהם נכנסים בפתח הם מעלים חיוך של נוסטלגיה, נזכרים בילדותם. אולם בדיוק באותו הרגע מכה בהם רגש הקנאה שעולם הצעצועים שלהם היה שונה אלפי שנות אור מהעולם כיום.

בעבר מגוון הצעצועים היה מצומצם מאוד, הוא הסתכם בבובות, דובים, לגו, מעט מאוד פאזלים ומשחקים. לכל הילדים היו בדיוק אותם הצעצועים תודות להיצע, שלא לדבר על כך שלמצוא חנות צעצועים היה כמו למצוא מחט בערמה של שחת. כך גם מחירי הצעצועים שלא בדיוק התאימו לכל כיס, בפרט הצעצועים החדשים בשוק שרק הורים מעטים יכלו להרשות לעצמם לקנות עבור ילדיהם.

כאשר היו צריכים לקנות מתנות יום הולדת אם לילד שלהם או לאחר, ההורים עמדו במשימה כמעט בלתי אפשרית. לא מספיק שחנויות צעצועים לא כל כך היו בנמצא, אלא גם לא ניתן היה למצוא חנות צעצועים המכילה בתוכה צעצועים המתאימים לגילאים שונים. בדרך כלל בכל חנות ניתן היה למצוא מגוון צעצועים לגילאים מסויימים ואז מסע הקניות הפך למסע כומתה ארוך ומייגע. לאורך השנים עולם הצעצועים התפתח, גדל והשתנה מן הקצה אל הקצה. כיום חנות צעצועים היא תמיד בנמצא ומכילה כל טוב. לא עוד מסע כומתה לחיפוש מתנה, צעצוע והנאה כי אם מסע תענוגות בגן עדן וההוכחה לכך היא הפיראט האדום.

רשת חנויות צעצועים הפיראט האדום

הפיראט האדום היא רשת חנויות צעצועים ושלל משחקים לילדים שסניפיה פזורים בכל רחבי הארץ.  הקו המנחה שלה הוא מחירים אטרקטיביים וזולים לאורך כל השנה ולא רק בתקופות מסוימות. בו ברגע שרואים את חלון הראווה של חנות הפיראט האדום מבינים שהמשימה תהיה קשה, זו לא עוד חנות צעצועים קטנה כי אם עולם שלם של משחקים וצעצועים המתאימים לכל כיס.

אם כך מדוע זו משימה קשה? ההיצע הרב, המושקע, המתאים לכל גיל מבלבל עד כדי כך שלא יודעים במה לבחור ובסוף אמנם נכנסים כדי לקנות צעצוע אחד אבל יוצאים על סל שלם.

ומה מציע הפיראט האדום? פתרונות ורעיונות לכל אחד, לאלו העורכים חגיגת יום הולדת וזקוקים נואשות להפתעות אותם יחלקו במהלך החגיגה, הפיראט האדום קיבץ את כל האפשרויות המתאימות, כך גם יצייד אתכם בכל האביזרים הנדרשים לקיום חגיגת יום הולדת משמחת ומהנה. החל מבלונים, נרות, כלים חד פעמיים וכלה בקישוטים, סרטים והרשימה עוד נמשכת.

לתחילת שנה, לכל אותם אלו המחפשים ציוד חזרה לבית הספר - גם כאן הפיראט האדום חוסך מכם מסע מחנות אחת לשנייה ומאגד בתוכו הכל, מכשירי כתיבה, מחברות, יומנים, עטיפות לספרים ומדבקות.  כל אלה ממש יעשו חשק לחזור כבר לספסל הלימודים. כאשר מתקרבים לחג המדובר של השנה הלא הוא פורים, גם כאן הפיראט האדום נותן את התשובה, תחפושות של שלל דמויות המתאימות לכל הגילאים, כל האביזרים הדרושים לכל התחפושות, גם לאלו שכבר הכינו תחפושת בבית אולם רוצים להתקשט בפאה, אביזר, איפור או כובע המבחר עצום. לצד כל אלה הפיראט האדום מציע שלל צעצועים הן לגיל הרך והן לכל שאר הגילים, בובות ואביזרים נלווים, דובים, משחקי חשיבה, עבודות יצירה, חברה, זכרון, פאזלים, מכוניות עם שלט, אופניים. לאלו שיש חצר באמתכתם מתקני חצר מרהיבים ומהנים. עכשיו כל שנותר הוא למצוא תרוץ ולרוץ. מה שבטוח שאחרי שנכנסים לחנות צעצועים הפיראט האדום לא רוצים לצאת.   

 
קראו על חנויות צעצועים נוספות בארץ:

בוטן חנות צעצועים

סודות חנות צעצועים

דובי חנות צעצועים

אהבתי עקוב אחרינו שלח לחבר

תגובות למאמר  ( תגובות) 

חנות צעצועים לילדים | בחירת מתנות | מתנות לילדים | מתנות ליולדת | חדרי תינוקות | צעצועי עץ | חברה לבניית אתרים