משלוחים חינם, עפ"י תנאי האתר.
 עד - 3 תשלומים.
 משלוח מהיר ב-2 ימי עסקים!
 אפשרות להחזרת המוצר או להחלפתו.
 מחסן תצוגה לרכישה\איסוף במקום .
 מערכת אמינה ומאובטחת SSL .
 שירות כרטיסי ברכה ועטיפת מתנה, חינם.
 כל המוצרים במלאי ללא עיכובים.
 שירות אדיב ומקצועי.
 מבחר מוצרים ענק !
מעקב משלוחים

משחקים לילדים | משחקי ילדים

אהבתי עקוב אחרינו שלח לחבר


פורסם: 31/12/2010 מאת: צוות האתר
בחרו וקנו צעצועים באתר

ילדים זה שמחה – ילדים זה ברכה. אולם מה משמח ילדים? בעיקר - משחקים לילדים.

יש המון משחקי ילדים שמתאימים לכל גיל ולכל אהבה. בוני המשחקים יודעים להתאים אותם במיוחד לאהבות הקטנות של כל ילד וילדה ותפקידם של ההורים וקרובי המשפחה רק למצוא את משחקי ילדים שהכי מתאימים לילד האהוב עליהם. לא מדובר בהכרח במשחקים הכי חדשניים והכי דיגיטאליים תמיד אלא פשוט באלה שידברו אל הלב של הקטנים היקרים שלכם. כאשר אתם פונים לבחור משחקים לילדים  חשוב מאוד לקחת בחשבון מספר לא קטן של קריטריונים כאשר הקריטריון החשוב ביותר הוא גילו של הילד ורמתו. על משחקים תמיד ניתן לראות בברור לאילו גילאים הם מתאימים, אולם כיום לא רק את הנתון הזה ניתן לדעת על המשחק. בדיקה מעמיקה של משחקי ילדים מגלה בדיוק אילו כישורים הם מפתחים ואיזה לא – כמה זמן הם יעסיקו את הילד – עם איזה משחקים אחרים ניתן לקנות בשביל להשלים אותם ועוד.

 

משחקים לילדים לגיל הרך

בגיל הרך הילדים הם בתחילת התפתחותם אבל זהו גם השיא. ככל שילד צעיר יותר כך קל יותר לגרות אותו בקלות ולהקנות לו כישורים שונים. זה בדיוק הגיל בו ילדים מתחילים לפתח את האופי הייחודי שילווה אותם במהלך חייהם. מסיבה זאת בדיוק חשוב מאוד לקנות להם הרבה מאוד משחקים לילדים אשר מותאמים במיוחד להם. בגילאים האלה המשחקים מתחלקים לרוב בקטגוריה של עד שנה כאשר חלקם מתחלקים אפילו לפי חודשים. חשוב מאוד בקנייה של משחקים לילדים  בגיל הרך - שהמשחקים יהיו מגוונים ויכסו שלל נושאים שתרצו ללמד את ילדיכם.   לצד משחקים תוכלו למצוא שלל צעצועים מותאמים בקטגוריות צעצועי התפתחות

כך לדוגמא ניתן לרכוש משחקים שעוזרים ללמד מילים בסיסיות, הבדלים בין צבעים וצורות כמו גם משחקים שמקנים יכולות מוטוריות ויכולות חברתיות. ככל שיהיו לכם יותר משחקים מותאמים במיוחד - כך תוכלו להקנות לילדיכם יותר כלים להתמודדות עם העולם בגיל צעיר,  אולם חשוב מאוד לא להעמיס על הילדים. אם תרגילו את ילדכם למצות עד תום צעצוע זה ישתלם לכם לטווח לאומת זאת אם תקנו צעצוע חדש כל יום תרגילו את ילדיכם לעבור בין צעצועים כל יום מבלי למצות את הפוטנציאל הלימודי שלו (ולרוב עם השנים הצעצועים נהיים יקרים יותר כך שכדאי לקחת עובדה זאת בחשבון).

 
משחקים לילדים קטנים

ילדים קטנים לרוב נחשבים ילדים בין שנתיים ל – 4. זהו הגיל בו ילדים מתחילים לפתח קשרים חברתיים ולכן חשוב מאוד לקחת עובדה זאת בחשבון כאשר קונים להם משחקים לילדים. כמו כן בגילאים הללו הילדים גדלים מהר מאוד ולכן משחקים לרוב מותאמים ספציפית - יש משחקים לגיל 3 שאינם דומים למשחקים לגיל 4. אין הסיבה לכך טמונה רק בפוטנציאל הכלכלי של הפרדה מסוג זה אלא בעובדה כי בגיל צעיר כל שנה משמעותית. אין זה אומר כי משחק לגיל 3 לא יכול לשמש ילד בין 4 או להיפך. זהו בדיוק הגיל שבו לא כל הילדים מתפתחים באותה מהירות מחד ומאידך מתחילים לפתח טעם אישי מאוד ברור. לכן לעיתים חשוב לתת להם לבחור את המשחקים לילדים – אין הכוונה לקחת אותם לחנות ולתת להם להתפרע אלא להבין מה הם אוהבים (ומה הם לא) ולקנות להם משחקים בהתאם. זהו גיל בו אפשר כבר להתחיל לפתח כישורים דיגיטאליים בסיסיים ( אשר חשובים ביותר בעידן המודרני) ויש לא מעט משחקים אשר נועדו לעשות בדיוק את זה. 

במידה ואתם רוכשים צעצועים , מומלץ לקחת בחשבון את הנושא הבטיחותי ולרכוש עבורם צעצועי עץ.

 
משחקים לילדים גדולים

כאשר מתחילים לדבר על משחקים לילדים אשר מיועדים ל"גדולים" הכוונה היא לילדים בגן חובה וטרום חובה. כלומר - משחקים לילדים בני 6 (או לפני כיתה א). משחקים אלה לרוב יעבדו על חשבון ועברית בסיסיים כהכנה ללימודים בבית הספר היסודי. בגיל הזה חשוב מאוד מחד לקנות משחקים אשר יקנו להם את הכלים שיכינו אותם ללימודים אולם גם משחקים אשר נועדו לספק להם הנאה והם יכולים לשחק אותם לבד או עם חברים. תוכלו לקנות שלל פאזלים לילדים ולמצוא משחקים וצעצועים במבחר חנויות צעצועים. לפני שאתם מחליטים על הקנייה של המשחק תבדקו את כל הקריטריונים הללו ורק אז תקנו.  

 

מחפשים מתנות לילדים?

אהבתי עקוב אחרינו שלח לחבר

תגובות למאמר  ( תגובות) 

חנות צעצועים לילדים | בחירת מתנות | מתנות לילדים | מתנות ליולדת | חדרי תינוקות | צעצועי עץ | חברה לבניית אתרים